Geçit Ortaokulu’ndan Fakültemize Ziyaret
10 Kasım 2021 Çarşamba 14:53 tarihinde yayınlandıKaraköprü İlçesi kırsal Geçit Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Prof. Dr. Fuat SEZGİN temalı “Gençler Geçmişlerini Öğrenip Yarına İlerliyor” projesi kapsamında 26.10.2021 günü Fakültemizi ziyaret etti. Dekan yardımcılarımız Prof. Dr. M. Sait ŞAHİNALP ve Prof. Dr. Mustafa DEĞİRMENCİ’yi ziyaret eden öğrencilere daha sonra amfi salonunda Fakültemiz Tarih bölümünden Doç. Dr. Yasin TAŞ ve Ar. Gör. Serkan ŞENEL tarafından Prof. Dr. Fuat SEZGİN’in hayatı ve ilmi faaliyetleri hakkında birer sunum yapıldı. Geniş bir katılımla düzenlenen etkinlik, öğrencilerin kampüs gezisi ile sona erdi.
![](/assets/uploads/other/files/fef/images/resim_1.jpg)
![](/assets/uploads/other/files/fef/images/thumbnail_resim_2%281%29.jpg)
![](/assets/uploads/other/files/fef/images/thumbnail_resim_3.jpg)
![](/assets/uploads/other/files/fef/images/thumbnail_resim_4.jpg)
![](/assets/uploads/other/files/fef/images/resim_5.jpg)
Diğer Haber Başlıkları
- Fakültemizde Dekanlık Devir Teslim Töreni Gerçekleştirildi.
- Fakültemiz 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Coşkuyla Kutlandı.
- Fakültemizde "Aşık Sefai'den Deyiş Semah ve Türkmeni Bozlaklar Dinletisi" Düzenlendi.
- Fakültemizde Görev Yapan Kadın Akademisyenler "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nde Toplandı
- Fakültemizin Akademik Genel Kurul'u Toplandı.